تاریخ انتشار : شنبه 7 اسفند 1400 - 15:49
45 بازدید
کد خبر : 194845

دانلود زیرنویس مستند Die Unbeugsamen 2021 – زیرنویس آبی

دانلود زیرنویس مستند Die Unbeugsamen 2021 – زیرنویس آبی

دانلود زیرنویس مستند Die Unbeugsamen 2021 یک فیلم مستند آلمانی از کارگردان تورستن کورنر است که پرتره ای از زنان جمهوری بن است که به معنای واقعی کلمه مجبور بودند برای مشارکت خود در فرآیندهای تصمیم گیری دموکراتیک علیه مردانی که وسواس موفقیت دارند و مانند پیشگامان واقعی مست در مقام هستند مبارزه کنند. برای

دانلود زیرنویس مستند Die Unbeugsamen 2021 یک فیلم مستند آلمانی از کارگردان تورستن کورنر است که پرتره ای از زنان جمهوری بن است که به معنای واقعی کلمه مجبور بودند برای مشارکت خود در فرآیندهای تصمیم گیری دموکراتیک علیه مردانی که وسواس موفقیت دارند و مانند پیشگامان واقعی مست در مقام هستند مبارزه کنند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/die-unbeugsamen-2021/

Femocracy - Women on the political stage | Arts.21 - The Culture Magazine |  DW | 18.09.2021

زیرنویس مستند Die Unbeugsamen 2021 درباره زنانی در جمهوری بن می گوید که برای مشارکت در فرآیندهای تصمیم گیری سیاسی مبارزه کردند و در معرض تعصب و تبعیض جنسی قرار گرفتند. مصاحبه ها شامل هرتا داوبلر-گملین (SPD)، ماری-الیزابت کلی (CDU)، اورسولا مانله (CSU)، کریستا نیکلز (Die Grünen)، اینگرید ماتئوس-مایر (FDP/SPD)، رنه اشمیت (SPD) و ریتا سوسموت (CDU) دیدن. ضبط‌های تاریخی همچنین چهره‌های سیاسی مانند Aenne Brauksiepe (CDU)، Hildegard Hamm-Brücher (FDP)، Waltraud Schoppe و Petra Kelly (Die Grünen) را نشان می‌دهند.

تورستن کورنر، کارگردان، کتاب غیرداستانی در جمهوری مردانه – چگونه زنان با کیپنهویر و ویچ سیاست را فتح کردند، در سال ۲۰۲۰ منتشر کرد.

Die Unbeugsamen (2021) - IMDb

زیرنویس Die Unbeugsamen 2021 اولریکه برمر در ttt – titel, thesen, temperamente گزارش می دهد: “تحسین گذشته نگر برای این پیشگامان با توجه به رفتار احمقانه و احمقانه همکارانشان نمی تواند به اندازه کافی بزرگ باشد. فیلم نشان می دهد که روزهای خوب گذشته نبوده اند. خیلی خوب بود. یک فیلم خوب که در مورد هیچ چیزی اظهار نظر نمی کند، فقط نشان می دهد که چگونه بود.”

کوزیما لوتز در Die Welt می نویسد: “در فیلم بلند “The Unbending”، کارگردان تورستن کورنر، تاریخچه ای متفاوت از سیاست آلمان با آنچه که ما می شناسیم، مستند می کند. فیلمی که به همان اندازه خنده دار است. آرام و در عین حال مات و مبهوت.»

آنا اشتاین باوئر آن را در Süddeutsche Zeitung می‌گوید: فیلم « لحظه‌های تکان‌دهنده دستاوردهای فمینیستی را نشان می‌دهد – از جمله مبارزات، مشکلات و تحقیرهایی که زنان فعال سیاسی در معرض آن قرار گرفتند».

Actor Iris Berben attends the movie premiere of "Die Unbeugsamen" at the  Delphi Cinema, Berlin, Germany, August 16, 2021. REUTERS/Christian  Mang/Pool Stock Photo - Alamy

مارگرت کوهلر در Abendzeitung می نویسد: “سند باور نکردنی در مورد تبعیض جنسی و انجمن های مردانه علیه زنان به عنوان سیاستمداران.  کارگردان تورستن کورنر می خواهد با تاریخ نگاری یک طرفه مرد محور مقابله کند و در سفری با ویرایش بسیار دقیق در طول زمان روایت می کند. به جمهوری بن چگونه پیشگامان متمایز، متخاصم و سرسختی هستند که با زحمت، صبورانه و بدون ترس پیروز شدند و صدای خود را پیدا کردند… مطالب آرشیو تکان دهنده و تا حدی منتشر نشده نشان می دهد که در مجلس نمایندگان چه می گذرد و دورانی را به تصویر می کشد. تبعیض جنسی از دهه ۱۹۵۰ تا اتحاد مجدد و تحقیر. علاوه بر این، گاهی اوقات خاطرات تلخ، پوچ و همچنین طنزآمیز از سیاست آلمان غربی در مصاحبه های متعدد با سیاستمداران زن وجود دارد که شجاعانه با قدرت مردان مخالفت کردند و همبستگی خود را در خطوط حزبی نشان دادند.

آنیکا راس در اِما می نویسد: «بسیاری از چیزها در عین حال خنده دار و تلخ هستند – و به طرز وحشتناکی موضوعی»

Walli Müller در NDR.de می نویسد: “عملکرد این زنان چشمگیر است، استقامت آنها چشمگیر است. درست مانند همبستگی که در خطوط حزبی احساس می شود. کشور احتمالا هنوز به آنها نیاز دارد: زنان رام نشدنی در سیاست. این فیلم عالی درباره آنها را از دست ندهید!”

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.