تاریخ انتشار : یکشنبه 2 مرداد 1401 - 18:07
36 بازدید
کد خبر : 199844

دانلود زیرنویس فیلم Eyang Putri 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Eyang Putri 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Eyang Putri 2021 این فیلم توسط یکی از نامزدهای بهترین فیلمنامه اقتباسی به نام لله لیلا «آسیح ۲» نوشته و تولید شده است. او همچنین نویسنده فیلم «دانور» است. و اما کارگردان این فیلم بابی پراستیو است. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم Eyang Putri 2021 چندین ستاره ارشد و

دانلود زیرنویس فیلم Eyang Putri 2021 این فیلم توسط یکی از نامزدهای بهترین فیلمنامه اقتباسی به نام لله لیلا «آسیح ۲» نوشته و تولید شده است. او همچنین نویسنده فیلم «دانور» است. و اما کارگردان این فیلم بابی پراستیو است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Eyang Putri 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Eyang Putri 2021 چندین ستاره ارشد و جوان نیز در این فیلم به ایفای نقش می پردازند که برخی از آنها عبارتند از Marini Soerjosoemarno در نقش ایانگ سری، شیلا دارا آیشا در نقش جندیس، میلر خان در نقش رضا، شوهر جندیس و پسر خوانده او با بازی شکیلا نوگراها. علاوه بر این، این فیلم توسط بازیکنان دیگری مانند Tri Karnadinata در نقش Bude Laras، Nicko Irham در نقش Satrio و Briliana Arfira در نقش Bu Ajeng نیز پشتیبانی می‌شود.

جندیس خود نوه مادربزرگ سری است که از کودکی تحت مراقبت بوده و از آن زمان هر دو والدین خود را از دست داده است. علاوه بر والدین جندیس که فرزندان بیولوژیکی ایانگ سری هستند، خود ایانگ یک پسر خوانده به نام بود لاراس نیز دارد. ایانگ برای برآوردن نیازهای روزانه خود، تجارتی دارد که نام آن را “رومه باتیک” گذاشته است.

“Rumah Batik” یک خانه تولید باتیک و فروش باتیک معمولی یوگیاکارتا است که در روستایی که جندیس کوچک در آن زندگی می کند کاملاً مشهور است. از آنجا نیز شاگردان زیادی از طریق «خانه باتیک» رشد و نمو کردند. یکی از آنها بو آجنگ است و او قبلاً مغازه باتیک مخصوص خود را در مرکز شهر یوگیاکارتا دارد.

از زمانی که شوهر ایانگ سری درگذشت، “خانه باتیک” بسته شد و ایانگ با یک خدمتکار و یک فرزند خدمتکار در خانه خود به تنهایی زندگی کرد. در حالی که جندیس پس از ازدواج با همسرش رضا که به عنوان روانشناس کار می کند. سپس هر دو به جاکارتا نقل مکان کردند و فرزندی به نام آنیا را به فرزندی پذیرفتند.

با حرکت از پس زمینه همه بازیگران این فیلم، خط داستانی خود فیلم ‘Eyang Putri’ با اتفاقی که در خانه رخ داد و برای فرزند دستیار پرستار ایانگ سری رخ داد آغاز می شود. در این هنگام کودک صدایی از اتاق مادربزرگ شنید، سپس به منبع صدایی که از داخل کمد می آمد نزدیک شد. وقتی نزدیکتر شد معلوم شد که کمد فرو ریخته و در نهایت روی بدن کوچک بچه خدمتکاری که از ایانگ نگهداری می کرد افتاده است.

جندیس این حادثه را شنید، او و شوهرش بلافاصله به محل اقامت مادربزرگ پوتری شتافتند. اما در آنجا خدمتکار ایانگ از او استقبال کرد و او برای استعفا خداحافظی کرد زیرا می خواست روی خانواده اش تمرکز کند. این مورد موافقت جندیس قرار گرفت و به همین دلیل جندیس مجبور شد در آنجا بماند و از مادربزرگ مراقبت کند.

از زمانی که جندیس از مادربزرگ مراقبت کرد، یک سری اتفاقات عجیب شروع شد. این اتفاقات عجیب هر روز عصر تا غروب شروع می شد، اما هر روز صبح ایانگ سری طوری رفتار می کرد که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است. در روز سوم که جندیس از ایانگ مراقبت کرد، شوهرش مجبور شد برای کار به جاکارتا بازگردد، زیرا او قرارهای زیادی از جانب بیماران داشت.

زیرنویس فیلم Eyang Putri 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Eyang Putri 2021 با این حال، جندیس نمی‌خواهد از ترس رها شود، زیرا شوهر نیز در تمام قسمت‌های خانه دوربین مداربسته نصب می‌کند تا بتواند تمام اتفاقاتی را که جندیس احساس می‌کند، نظارت کند. پس از رفتن شوهر به جاکارتا، مجموعه اتفاقات عجیب و غریب بیشتر و بیشتر شد و یک سری وحشت ترسناک و تنش زا تقریباً زندگی جندیس و دخترخوانده اش به نام آنیا را تهدید کرد.

جندیس گیج بالاخره از ساتریو که دوست دوران کودکی جندیس بود کمک خواست. با این حال ساتریو فقط به جندیس توصیه کرد که آرام بماند و همیشه به قدرت خدا ایمان داشته باشد و ساتریو پیشنهاد کرد که جندیس در خواندن آیات شریفه قرآن در خانه کوشاتر باشد. این پیشنهاد با تکان دادن سر توسط جندیس مورد استقبال قرار گرفت، به این معنی که او متوجه شد واقعاً در خانه چه می گذرد و چگونه با آن برخورد کند.

به طور کلی، پیش‌بینی خط داستانی فیلم «ایانگ پوتری» در ابتدا کمی دشوار است. با این حال، به دلیل یک سری اتفاقات عجیب، ترسناک و پرتنش که به هم پیوسته اند، سرانجام در اواسط فیلم خط داستانی واقعی مشخص می شود.

ارائه یک سری از وحشت در این فیلم به خوبی ارائه شده است، بنابراین نمی توان حدس زد که واقعا چه اتفاقی افتاده است.

علاوه بر این، فیلم نیز توسط یک سری از پرش‌ها پر شده است. در واقع، در ابتدای فیلم، شیاطین زیادی ظاهر نمی شوند، اما با ورود به صحنه اوج، پرش های بیشتر و بیشتری ظاهر می شوند. اما همچنان استقبال خوبی از آن می شود، زیرا هر بار صحنه تکان دهنده از حرکات بازیکنان که کاملا مشهود است دیده می شود. بنابراین مخاطب می تواند برای صحنه ظهور شیطان در فیلم آماده شود.

وقتی متوجه حرکات بازیکنان ترسیده و گیج شده‌اید، این بدان معناست که بازیکنان در به تصویر کشیدن شخصیت‌ها در هر صحنه از فیلم بسیار خوب هستند.

علاوه بر این، هر حالت چهره، حالات چهره بازیکنان به وضوح برجسته می شود. این نشان می دهد، تیراندازی از نقطه نظر بیان بسیار حماسی در فیلم ۸۸ دقیقه ای نشان داده شده است.

این فیلم علاوه بر بازیگران خوب و تصویربرداری، از فضای خانه مادربزرگ سری نیز پشتیبانی می کند که معماری یک خانه باستانی دارد. و همچنین سایر ویژگی‌های پشتیبانی، مانند تخت پدربزرگ ساخته شده از آهن باستانی، به‌علاوه مجسمه‌هایی که هر گوشه از خانه را زینت می‌دهند.

تجسم خوبی نیز به فیلم اضافه شده است، زیرا استفاده از رنگ‌های تیره مانند آبی و قرمز به طور کلی فیلم‌های ترسناک را دوست دارد و در نتیجه حس جذابی به فیلم اضافه می‌کند. تغییرات در تن رنگ در فیلم نیز خوب است، زیرا آنها خیلی یکنواخت نیستند. به طوری که باعث می شود همه چیز بسیار پویا و هماهنگ با خط داستان باشد.

زیرنویس Eyang Putri 2021 - بلو سابتایتل

در نهایت، این فیلم به خوبی توسط یک موسیقی تعلیق پشتیبانی می شود. در صحنه پایانی که به اوج نزدیک می‌شود، استفاده از موسیقی متن بسیار مناسب است و به نظر می‌رسد ما را به حقیقت واقعی نزدیک‌تر می‌کند.

ناگفته نماند صدای پس زمینه ای که این فیلم را پشتیبانی می کند واقعی به نظر می رسد، مانند صدای جیر جیر درها، صدای راه رفتن، صدای ماشین و صدای حرکت اشیا به خودی خود.

در واقع، به طور کلی، از خط داستانی، تجسم، بازی بازیکنان گرفته تا موسیقی، واقعا ترسناک اندونزیایی را توصیف می کند.

این فیلم علاوه بر مزایا، معایبی نیز در خود دارد. این از حل مشکلاتی شروع می شود که خوب نیستند، تا زمانی که هیچ صحنه فلاش بک برای توضیح پس زمینه هر بازیکن یا پس زمینه مشکل ایجاد شده وجود ندارد.

پیشینه بازیکنان را فقط از روی داستان بازیکن می توان فهمید. در واقع چندین صحنه فلاش بک وجود دارد، اما آنها با جزئیات ارائه نشده اند. شاید این کار برای کاهش مدت زمان انجام شده باشد یا شاید این فیلم فقط روی یک سری اتفاقات ترسناک تمرکز کرده و به آن پایان داده است.

کاستی های این فیلم نیز با چندین صحنه از ایانگ سری اضافه شده است مانند داشتن خلسه برای صحبت کردن با زبان جاوه ای که درک آن به دلیل عدم ترجمه مکالمه دشوار است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد زبان جاوه‌ای که استفاده می‌شود، جاوه‌ای صاف است، ناگفته نماند که چندین آهنگ وجود دارد که مادربزرگ به زبان جاوه‌ای زمزمه می‌کند و او نمی‌فهمد.

هر فیلمی قطعاً کاستی هایی دارد، اما کاستی های این فیلم کمی آویزان است که در نهایت مخاطب را کمی ناامید می کند.

با این حال، در مجموع، اگر سیلرز فیلم‌هایی با ژانر ترسناک، با خط داستانی غیرقابل پیش‌بینی را دوست دارد، Cineverse توصیه می‌کند که فیلم «ایانگ پوتری» در فهرست تماشای این ماه هالووین قرار گیرد.

فکر می کنید واقعا برای مادربزرگ سری چه اتفاقی افتاده است؟ آیا جندیس و همسرش می توانند کشف کنند که چه کسی در پشت مجموعه اتفاقات عجیب و وحشت غم انگیز است؟ فیلم “Eyang Putri” را فقط در سرویس پخش MAXstream تماشا کنید.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.