تاریخ انتشار : پنجشنبه 28 بهمن 1400 - 18:54
52 بازدید
کد خبر : 194617

دانلود زیرنویس فیلم Freaks Out 2021 – زیرنویس آبی

دانلود زیرنویس فیلم Freaks Out 2021 – زیرنویس آبی

دانلود زیرنویس فیلم Freaks Out 2021 در سال ۱۹۴۳، در اواسط جنگ جهانی دوم، نمایش هایی از سیرک Mezzapiotta، متعلق به یک یهودی، اجرا می شود. چهار فریک در آنجا اجرا می‌کنند: ماتیلد، دختری که برق تولید می‌کند و هر کسی را که او را لمس کند، برق گرفت. سنسیو، پسر آلبینو که می تواند

دانلود زیرنویس فیلم Freaks Out 2021 در سال ۱۹۴۳، در اواسط جنگ جهانی دوم، نمایش هایی از سیرک Mezzapiotta، متعلق به یک یهودی، اجرا می شود. چهار فریک در آنجا اجرا می‌کنند: ماتیلد، دختری که برق تولید می‌کند و هر کسی را که او را لمس کند، برق گرفت. سنسیو، پسر آلبینو که می تواند همه حشرات را کنترل کند. Fulvio، یک “انسان-جانور” که از هیپرتریکوزیس رنج می برد، و بنابراین از سر تا پا پوشیده از مو است، و دارای قدرت مافوق بشری است. و در نهایت ماریو، یک کوتوله با عقب ماندگی ذهنی خفیف و توانایی دستکاری اشیاء فلزی. بدتر شدن درگیری، بقای سیرک را به خطر می اندازد، بنابراین اسرائیل پیشنهاد می کند که چهار نفر از آنها برای سفر به آمریکا تلاش کنند. از سوی دیگر، فولویو به آنها پیشنهاد می کند که در زیرک معتبر برلین، یک نمایش مجلل که توسط نازی هایی که رم را اشغال کرده اند، کار کنند. زیرکوس در واقع قلمرو فرانتس است، یک پیانیست آلمانی با شش انگشت در هر دست که دارای قدرت روشن بینی است: او پیشگویی از خودکشی هیتلر و ورود چهار موجود با قدرت های مافوق بشری داشت که می توانستند سرنوشت رایش سوم را نجات دهند. همچنین رویدادها و اختراعات مختلفی که در سالهای پس از پایان درگیری رخ خواهد داد). به همین دلیل او زیرکوس را به منظور جمع آوری تمام افراد عجیب و غریب در منطقه ایجاد کرد که در تلاش برای شناسایی ناجیان تحت شکنجه های مرگبار قرار می گیرد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/freaks-out-2021/

'Freaks Out' Review: Ghastly World War II Whimsy at Its Most Lurid - Variety

زیرنویس فیلم Freaks Out 2021  موفق می شود چهار فریک را متقاعد کند که به آمریکا بروند، اما پس از جمع آوری پس انداز آنها ناپدید می شود. پس از اینکه خوشبختانه از یک گردهمایی فرار کردند تا به دنبال او در رم بروند، این چهار نفر تصمیم به جدایی می‌گیرند: ماتیلد، تنها کسی که به حسن نیت اسرائیل اعتقاد دارد، به دنبال او می‌رود، در حالی که سه نفر دیگر به زیرک برلین می‌روند. ماتیلد از تلاش برای تجاوز توسط یک سرباز آلمانی اجتناب می کند و با برق گرفتگی او خود را نجات می دهد. سپس توسط گروهی کهنه از پارتیزان به رهبری گوژپشت که سعی می کنند از قدرت او برای اهداف خود استفاده کنند، نجات می یابد. به لطف کمک آنها، ماتیلد موفق می شود اسرائیل را سوار بر کامیونی که به سمت اردوگاه های کار اجباری می رود، ردیابی کند، اما نمی تواند او را نجات دهد، زیرا نمی تواند قدرت خود را کنترل کند و از آن برای آسیب رساندن به کسی استفاده نمی کند. او بعداً به گوژپشت فاش خواهد کرد که به طور ناخواسته مادرش را کشته است که باعث ترس از خود و قدرتش شده است.

Freaks Out (2021) | MUBI

زیرنویس Freaks Out 2021 فولویو، ماریو و سنسیو در زیرک برلین استخدام می‌شوند، جایی که توجه فرانتس را به خود جلب می‌کنند، که آنها را تحت شکنجه‌های دردناک قرار می‌دهد. ماتیلد توسط Guercio، یک پارتیزان دیگر، از هدف واقعی زیرک مطلع می شود و برای نجات دوستانش می رود. با این حال، او توسط فرانتس اسیر می شود، که شروع به باور می کند که چهار فریک همان هایی هستند که در دید او ظاهر شده اند. بنابراین او یک نمایش بزرگ ترتیب می دهد تا آنها را به برادرش آمون و فیلد مارشال کسلرینگ نشان دهد تا آنها را متقاعد کند که آنها را در جنگ استخدام کنند. در طول نمایش، فرانتس سعی می کند ماتیلد را مجبور به برق گرفتگی ببر کند، اما دختر برای اولین بار می تواند قدرت خود را کنترل کند و در عوض موفق می شود حیوان را نجات دهد. فرانتس که تحقیر شده و مورد تمسخر قرار گرفته است، چهار فریک را محکوم به تیراندازی می کند. اما ماتیلد موفق می شود در سلول خود را منفجر کند و چهار دوست برای نجات اسرائیل که در یکی از قطارهای مرگ سفر می کند، راهی می شوند. فرانتس که از فرار آنها مطلع می شود، متوجه می شود که این چهار نفر در واقع همان کسانی هستند که او به دنبال آنهاست و سرنوشت در ایستگاه قطاری که او در یک پیشگویی دیده است، برآورده می شود. در تعقیب آنها، آلمانی آمون را می کشد و هویت او را می پوشد و حتی انگشتان بیش از حد او را می برد و سپس خود را در راس ارتش قرار می دهد.

Freaks Out (2021) - IMDb

چهار دوست با استفاده از تمام قدرت خود موفق می شوند سربازان آلمانی را شکست دهند و اسرائیل و سایر یهودیان را نجات دهند، اما بلافاصله توسط ارتش به رهبری فرانتس مورد حمله قرار می گیرند. با وجود مداخله پارتیزان های گوژپشت و قدرت های چهار فریک، به نظر می رسد آلمانی ها پیروز می شوند. هنگامی که اسرائیل خود را فدا می کند تا جان او را نجات دهد، ماتیلد در نهایت موفق می شود قدرت خود را به طور کامل کنترل کند و آن را در انفجار عظیمی از انرژی متمرکز کند که تمام سربازان آلمانی را نابود می کند. فرانتس در حالی که شاهد مرگ نامزدش ایرینا است، می‌فهمد که دید او درباره خودکشی هیتلر نبود، بلکه خود او بود: در واقع، مدت کوتاهی پس از اینکه متوجه شد نقشه‌اش شکست خورد، خود را می‌کشد. چهار عجایب، در نهایت آزاد، می توانند دوباره سفر را آغاز کنند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.