تاریخ انتشار : پنجشنبه 26 اسفند 1400 - 17:50
58 بازدید
کد خبر : 195801

دانلود زیرنویس مستند You Can’t Kill Meme 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند You Can’t Kill Meme 2021 – بلو سابتایتل

اکنون در دانلود زیرنویس مستند You Can’t Kill Meme 2021 تلاش می کند تا گفتگوی جدی در مورد فرهنگ میم و تأثیر آن بر سیاست آمریکا داشته باشد، که ممکن است رسیدن به هدفی دشوار باشد. هیلی گاریگوس، کارگردان، فرض می‌کند که ما از قبل می‌دانیم ارباب‌ها و پست‌فروش‌ها چه هستند، و درست به انتهای

اکنون در دانلود زیرنویس مستند You Can’t Kill Meme 2021 تلاش می کند تا گفتگوی جدی در مورد فرهنگ میم و تأثیر آن بر سیاست آمریکا داشته باشد، که ممکن است رسیدن به هدفی دشوار باشد. هیلی گاریگوس، کارگردان، فرض می‌کند که ما از قبل می‌دانیم ارباب‌ها و پست‌فروش‌ها چه هستند، و درست به انتهای اعماق توله‌های خزنده اینترنتی می‌پرد، جایی که خودخوانده‌های «جادوگران آشوب» با میم‌های پپه قورباغه ارتباط برقرار می‌کنند و تلاش می‌کنند رای‌دهندگان را تحت تأثیر قرار دهند. و اگر به نظر چیزی می رسد که قبلاً چیزی در مورد آن می دانستید، خوب، برخی از آنها آن را به چیزهای غیبی و عصر جدید گره می زنند و به هیلاری کلینتون اعتبار می دهند که باعث شد هیلاری کلینتون شش سال در حین سوار شدن به یک کامیون تکان بخورد و تقریباً غش کند. پیش. من فکر می‌کنم روشی که اینترنت انزوا و جدا شدن از تفسیر جمعی از واقعیت را امکان‌پذیر کرده است، چیزی است که گاریگوس در این مستند به آن دست می‌یابد، که هدفش روشن‌کردن است، اما بیشتر آن را مبهم می‌کند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/you-cant-kill-meme-2021/

YOU CAN'T KILL MEME | Trailer - YouTube

زیرنویس مستند You Can’t Kill Meme 2021 با چیزی در مورد یک خدای قورباغه ای مصری باستان به نام Kek شروع می شود، و من فرض می کنم که Kek خود را در روزگار مدرن به عنوان Pepe the Frog نشان داده است، پسر پوستر کارتونی نماد توطئه های دسیسه آلت راست. سپس متنی در مورد «ویروس‌های فکری» روی صفحه نمایش داده می‌شود که اگر به صورت استراتژیک در «ماتریس اجتماعی ریشه» قرار گیرند، باعث می‌شوند افراد «بر اساس اراده» عمل کنند. و بله، این یکی از مواردی است که در آن از نقل‌قول‌ها سخاوتمندانه استفاده می‌شود تا مزخرفات وارد متن این بررسی نشوند، بنابراین به من این امکان را می‌دهد که به طور واضح و مختصر مضحک را به منابعی که خودم نیستند نسبت دهم.

به هر حال، آن قسمت درباره «ویروس‌ها» و «اراده» از کتابی به نام Memetic Magic: Manipulation of the Root Social Matrix and the Fabric of Reality است که R. Kirk Packwood در سال ۲۰۰۴ نوشت و منتشر کرد و به سرعت در سال ۲۰۰۶ منتشر نشد. وقتی دید که ایده های آن توسط بازیگران بد در اینترنت تصاحب می شود. گاریگوس، کارگردان این فیلم، خود را یکی از طرفداران بزرگ نوشته‌های پک‌وود می‌داند – ما می‌خوانیم که روی صفحه در متنی که او با او مبادله می‌کند و او را متقاعد می‌کند با مصاحبه موافقت کند. (این دقیقاً به چه معناست، “هوادار بزرگ”؟ ما فقط می توانیم حدس بزنیم.) او این کار را می کند، و در پایان فیلم، می گوید که آنقدر که می توانست با او در مورد “جادوی میمتیک” صحبت نمی کند. زیرا افرادی که “برنامه ریزی” شده اند ممکن است فکر کنند او یک دیوانه است.

You Can't Kill Meme (2021) Movie Review from Eye for Film

زیرنویس You Can’t Kill Meme 2021 لطفاً توجه داشته باشید، من به وضوح به آن اظهار نظر شباهت دارم، و بنابراین ترجیح می‌دهم استفاده او از کلمه «برنامه‌ریزی‌شده» را به عنوان «بر اساس واقعیت قابل تشخیص» و/یا «در محدوده منطق و عقل» تفسیر کنم.

به هر حال. گاریگوس در مورد نقل مکان خود به لاس وگاس کار بزرگی انجام می دهد، زیرا لاس وگاس منزوی است و در نتیجه هجوم فرهنگی خود را پرورش داده است و به او کمک می کند تا ذهنیت کاوش در موضوع را پیدا کند. او با مصاحبه با برخی از تمرین‌کنندگان این هنر، به‌عنوان مثال، با مردی به نام بیلی برونو، که یا کلاه قرمزی به سر می‌کند که بیشتر چهره‌اش را پنهان می‌کند، یا هوی متال سیاه و سفید به سر می‌کند، ریشه در ایده «جادوی ممتیک» دارد. رنگ جسد» آرایش. او با زنی به نام کارول (نام خانوادگی ذکر نشده) صحبت می کند، یک خودخوانده «کارگر نور» (تعریفی نیست) که مراسم مبهم انجام می دهد و به زبان ها صحبت می کند (ترجمه زیرنویسی داده نشده است) و می گوید گربه اش می تواند «گرداب ها» را تشخیص دهد ( همچنین هیچ تعریفی ارائه نشده است) و هنگامی که در مورد سیاست از او سوال می شود، در مورد ایلومیناتی ها صحبت های قدیمی را مطرح می کند. یک زن وحشتناک که با گاریگوس مصاحبه می کند، می گوید که به دونالد ترامپ رای داد، زیرا آمریکا به او نیاز دارد تا هرج و مرج ایجاد کند و همه چیز را خراب کند تا بتواند دوباره ساخته شود. او تفنگ های ساچمه ای، یک چاقوی بزرگ و چند مسلسل را از زیر تختش بیرون می آورد. گاریگوس با یک نظامی حرفه‌ای صحبت می‌کند که ظاهراً معتقد است واقعیت آن چیزی نیست که ما تجربه می‌کنیم، و می‌گوید که ۸۵ درصد از جمعیت جهان «ناشنوا و نابینا هستند»، ۱۰ درصد آنها را در این راه نگه می‌دارند و پنج درصد نیز «تلاش می‌کنند همه را بیدار کن.» حدس بزن چی شده؟ او می گوید که در آن پنج درصد است. همچنین حدس بزنید چیست؟

Kek, Pepe the Frog Doc Feature 'Don't Kill the Meme' Goes to Utopia -  Variety

شاید من آنقدر خنگ یا خسته هستم که بدانم با این سند از کجا شروع کنم، که به موضوع باطنی از دیدگاهی فلسفی می پردازد و مانند یک مقاله آماتوری گم شده در مماس های خاص خود می آید. در اینجا زمینه محکمی وجود ندارد، فقط راویان غیرقابل اعتماد زیادی که تفسیرهای لغزنده را به اشتراک می گذارند – و احساس ناراحت کننده ای از این که مصاحبه شوندگان گاریگاس یا مورد سوء استفاده قرار می گیرند یا به طور غیرقابل توجیهی برای تفسیرهای «بیگانه» خود از واقعیت مورد استفاده قرار می گیرند.

هر تحلیل جامعی از دروغ بزرگ و جنگ بر سر حقیقت در فرهنگ آمریکایی – یا حتی اینکه چگونه مردم به طور انبوه متقاعد می شوند تا به گاو نر ظالمانه ایمان بیاورند – در پرده دودی از راندن خسته کننده و بد دهان و بدون زمینه و منطق گم می شود. یا آن چیزهای مزاحم میدونی. وادایاکلم. آن چیزها: حقایق. You Can’t Kill Meme از نقطه نظر فنی ضعیف است، ساختار ضعیفی دارد و دارای تنظیمات میکروفون خودآگاه یا نماهایی است که در آن کارگردان به کادر تکیه می دهد. مستند جریان اصلی؛ شاید به همین دلیل است که IMDb آن را “مستند ترکیبی” می نامد و توضیحات Hulu آن را “ضد مستند” توصیف می کند. معنای این اصطلاحات هر چه که باشد، درست مانند آنچه که «جادوگران آشوب» در واقع انجام می دهند. حدس می‌زنم آنها بیشتر از افراد معمولی شما در اینترنت پست می‌کنند. گاریگوس اغلب در طول فیلم به تصاویر متحرک سوراخ خرگوش بازمی گردد، اما با توجه به عدم وضوح و فوکوس آن، نماهای یک گودال مناسب تر بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.